KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145032
nr 1414 5032
Oidentifierad konstnär. Fågel. Signerad H Uusitalo. Olja på duk, 60x48cm, yttermått inklusive ram: 72x61cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 19:24:12
23/8 18:28:19
300 kr
23/8 18:42:31